پاراکلینیک

بخش ها / پاراکلینیک
پاراکلینیک

آزمایشگاه و پاتولوژی:

مسئول فني : جناب آقاي دکتر حسن منافی
سوپروايزر: سرکار خانم توران جودار
آزمایشگاه بیمارستان شهرام واقع در طبقه منفی یک بیمارستان شهرام می باشد.
بخش فنی آزمایشگاه شامل بخش های بیوشیمی ، هورمون ، هماتولوژی ، میکروب شناسی ، سرولوژی ، ایمونولوژی ، ادرار و انگل شناسی و پاتولوژی می شود.


تصویربرداری:

مسئول فني : جناب آقاي دکتر روانگر
سوپروايزر: سرکار خانم فاطمه سادات آزاد اردهائی
رادیوگرافی یکی از روش های تصویربرداری پزشکی است که به کمک آن میتوان به نحوی درون بدن انسان را دید و از این طریق به تشخیص درست بیماری کمک زیادی کرد. بخش تصویربرداری واقع در طبقه منفی یک بیمارستان می باشد.


CT-Scan
 مرکز تصویربرداری بیمارستان شهرام مجهز به دستگاه سی تی اسکن می باشد. این دستگاه قابليت ايجاد تصاوير سه بعدی با كيفيت بالا را دارد.

 

راديولوژی
مرکز تصویربرداری بیمارستان شهرام مجهز به دستگاه راديولوژی ديجيتال با دقت بالا می‌باشد كه در انجام راديولوژی‌های ساده و اختصاصی از اعضای بدن مورد استفاده قرار می‌گيرد. وجود دستگاه رادیولوژی دیجیتال از مزایای این مرکز محسوب می‌شود که در ارائه خدمات تصویربرداری دقیق، بسیار ارزشمند خواهد بود.

 

سونوگرافی
سونوگرافی در تشخیص بیماری‌های زنان و زایمان، مغز و اعصاب، چشم، کبد، قلب و درمان بیماری‌ها (سونوتراپی) کاربرد دارد. دستگاه سونوگرافی پیشرفته موجود در این مرکز، امکان سونوگرافی از تمامی اعضای بدن و سونوگرافی داپلر رنگی جهت بررسی ضايعات عروقی را فراهم نموده است.

 

ماموگرافي
ماموگرافی یکی از انواع تصویربرداری است که در آن از اشعه ایکس با دوز پایین برای بررسی پستان استفاده می‌شود. در مرکز تصویربرداری بیمارستان شهرام، دستگاه ماموگرافی جهت بررسی دقيق بيماری‌های پستان، مورد استفاده قرار می‌گيرد.

 

فیزیوتراپی:

مسئول فني : جناب آقاي دکتر هویدا
اين بخش در طبقه دوم بیمارستان شهرام واقع شده است.
بخش فیزیوتراپی بیمارستان شهرام با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و مجهز به دستگاه هاي مدرن، در دو شیفت کاری صبح و عصر آماده ارائه خدمت به مراجعين محترم مي باشد.
این بخش علاوه بر ارائه خدمات به بیماران سرپایی، به بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید.

 

درباره بیماستان شهرام (سجاد) :

بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهرام (سجاد)با بيش از 9383 مترمربع زيربنا ، با مجوز 120 تخت که قابل ارتقاء تا 200 تخت مي باشد در 9 طبقه در زميني به مساحت بيش از 2700 مترمربع بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح در منطقه يوسف آباد تهران احداث شده است.

150 پزشک متخصص که از اعضاء هيئت علمي دانشگاه هاي کشور هستند به همراه 177 نفر کادر درماني 101 نفرکادر اداري، مالی، پشتیبانی و در کل 278 پرسنل در بخش هاي تخصصي و اداری و مالی و پشتیبانی در اين بيمارستان مشغول به کار هستند.

 

آدرس پستی :

خیابان دکتر فاطمی- میدان دکتر فاطمی- نبش خیابان چهلستون- پلاک 1

تلفن :

5790-2000(21)0098

فاکس :

5790-2011(21)0098

پست الکترونیک :

shahram.hospital@gmail.com

DNN