تالار جراحی

بخش ها / تالار جراحی
تالار جراحی

اتاق هاي عمل جنرال:

رئيس بخش: جناب آقاي دكتر جلال منش
سوپروايزر: سركار خانم مریم نصیری دهقان


اتاق عمل جنرال:

 اتاق عمل بیمارستان شهرام واقع در طبقه پنجم، با داشتن 4 اتاق جراحي فعال و تجهيزات پيشرفته و به روز دنيا، بزرگترین و پیچیده ترین اعمال جراحی در حوزه ي جراحي‌هاي عمومي، زنان، ارتوپدي، گوش، حلق و بيني،زیبایی،توراكس، مغز و اعصاب، لاپاراسكوپي، ترميمي و زيبايي و ...  را میسر ساخته است


بخش بلوک زایمان:

این بخش در طبقه پنجم بیمارستان قرار دارد و شامل قسمتهای مختلف می باشد:
بلوک زایمان در فضایی جدید با وجود 1 اتاقLDR ،  اتاق تریاژ و 1 تخت تحت نظر و آماده سازی سزارین و  برخورداری از کادر مجرب و تخصصی همراه با آخرین تجهیزات مدرن روز پزشکی آماده ارائه خدمات درمانی در کلیه ساعات شبانه روز به بیماران محترم می باشد
متخصص زنان این بخش حضور فعال داشته و نظارت كامل بر فرایند زایمان دارد . در صورت نیاز به حضور متخصص نوزادان و ویزیت نوزاد متولد شده توسط متخصص نوزادان امكانات لازم فراهم است.

 

خدمات بخش بلوک زایمان  :

     •  معاینه اولیه کلیه مراجعین زایمانی و غیر زایمانی و تشخیص موارد منجر به زایمان ،موارد اورژانس و اندیکاسیون های بستری با حضور شبانه روزی متخصص زنان مقیم
•    انجام زایمان های طبیعی در اتاق های  پیشرفته ی LDR با حضور همسر یا همراه
•    آماده سازی کلیه مادران جهت سزارین
•    انجام همجواری مادر و نوزاد و برقراری تماس پوستی بلافاصله بعد از تولد در زایمان های طبیعی و سزارین
•    انجام بی دردی اپیدورال زیر نظر متخصصین مجرب بیهوشی
•    حضور مامای مراقب نوزاد جهت کلیه زایمان های طبیعی و سزارین
•    صدور گواهی ولادت در روز تولد همه روزه بجز ایام تعطیل
•    انجام شیردهی اولیه  جهت کلیه نوزادان خوش حال
•    برگزاری کلاس های رایگان آمادگی زایمان زیر نظر ماماهای مجرب بلوک زایمان. برای هماهنگی با شماره 57902000 داخلی 1504 تماس حاصل فرمائید.


بخش آنژیوگرافی:

مسئول فنی بخش:دکتر عین اله اصغر نژاد
سرپرستار بخش: جناب آقای معلمیان
بخش آنژیوگرافی بیمارستان شهرام واقع در طبقه همکف بیمارستان دارای 3 تخت می باشد.
بخش آنژیوگرافی بیمارستان شهرام به عنوان یک بخش فعال در زمینه قلب با حضور پزشکان فوق تخصص و پرستاران متخصص ، در راستای تحقق اهداف بیمارستان به بیماران خدمت رسانی می کند.   بخش آنژیوگرافی این بیمارستان در سایه بهره گیری از دانش روز پزشکان برجسته و متخصصین متبحر قلب و اینترونشن و آخرین و پیشرفته ترین تجهیزات آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، خدمات متنوع و منحصر به فردی را به بیماران ارائه می دهد.

 

درباره بیماستان شهرام (سجاد) :

بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهرام (سجاد)با بيش از 9383 مترمربع زيربنا ، با مجوز 120 تخت که قابل ارتقاء تا 200 تخت مي باشد در 9 طبقه در زميني به مساحت بيش از 2700 مترمربع بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح در منطقه يوسف آباد تهران احداث شده است.

150 پزشک متخصص که از اعضاء هيئت علمي دانشگاه هاي کشور هستند به همراه 177 نفر کادر درماني 101 نفرکادر اداري، مالی، پشتیبانی و در کل 278 پرسنل در بخش هاي تخصصي و اداری و مالی و پشتیبانی در اين بيمارستان مشغول به کار هستند.

 

آدرس پستی :

خیابان دکتر فاطمی- میدان دکتر فاطمی- نبش خیابان چهلستون- پلاک 1

تلفن :

5790-2000(21)0098

فاکس :

5790-2011(21)0098

پست الکترونیک :

shahram.hospital@gmail.com

DNN