بخش های ویژه

بخش ها / بخش های ویژه
بخش های ویژه

بخش  ICU1:

ریاست بخش: دکتر نامی صدرالدینی مهرجردی
سرپرستار بخش: سرکار خانم لیلا کریمی
بخش ICU1  واقع در طبقه چهارم و دارای 9 تخت فعال و یک اتاق ایزوله می باشد.
 بخش آی سی یو 1 در طول ساعت مختلف شبانه روز آماده پذیرش کلیه بیمارانی که به مراقبت ویژه نیاز داشته باشند می باشد.
از ویژگی های بارز این بخش حضور دائمی پزشک متخصص بیهوشی است که مسئولیت نظارت بر امور درمانی و مراقبتی بیمارن بستری در آی سی یو و نیز مشاوره بیماران بدحال سایر بخش ها و تصمیم گیری درباره انتقال ایشان را بر عهده دارد.


بخش ICU2:

ریاست بخش: دکتر نامی صدرالدینی مهرجردی
سرپرستار بخش: سرکار خانم رزا سادات تارا
بخش ICU2  واقع در طبقه چهارم دارای 5 تخت فعال می باشد.
بخش آی سی یو 2 در طول ساعت مختلف شبانه روز آماده پذیرش کلیه بیمارانی که به مراقبت ویژه نیاز داشته باشند می باشد.
از ویژگی های بارز این بخش حضور دائمی پزشک متخصص بیهوشی است که مسئولیت نظارت بر امور درمانی و مراقبتی بیمارن بستری در آی سی یو و نیز مشاوره بیماران بدحال سایر بخش ها و تصمیم گیری درباره انتقال ایشان را بر عهده دارد.

 

بخش CCU:

ریاست بخش: آقای دکتر کبیری
سرپرستار بخش: سرکار خانم نرگس لشگری
بخش CCU  واقع در طبقه 2 و دارای 9 تخت فعال و یک اتاق ایزوله می باشد.
بخش CCU آماده ی خدمت رسانی به بیمارانی که به دلیل ناراحتی قلبی بستری می¬گردند یا بیمارانی که به هر دلیل بعد از انجام عمل جراحی دچار ناراحتی قلبی یا افزایش فشار خون گردیده و یا نیاز به مانیتورینگ قلبی دارند می باشد.


بخش اورژانس:

ریاست بخش:آقای دکتر بهروز نیکنام
سرپرستار بخش: جناب آقای تورج نظری
بخش اورژانس بیمارستان شهرام واقع در طبقه همکف بیمارستان دارای4 تخت فعال و 1 تخت CPR، 1 اتاق ایزوله،1 اتاق ایزوله اعصاب و روان و 1 تخت اتاق عمل اورژانس می باشد.
این واحد به صورت 24 ساعته و با کادر مجرب پزشکی و پرستاری آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران محترم و سایر مراجعین گرامی می باشد.
خدمات ارائه شده توسط این بخش شامل ارائه خدمات به بیماران سرپایی همانند وصل سرم،تعویض پانسمان،نوار قلب،تزریقات،خدمات ارتوپدی همچون گچ گیری،خارج کردن پین،بازکردن گچ،سونداژ و ارائه خدمات به مصدومین حوادث و ارائه خدمات احیا به بیماران ایست قلبی می باشد.

 

درباره بیماستان شهرام (سجاد) :

بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهرام (سجاد)با بيش از 9383 مترمربع زيربنا ، با مجوز 120 تخت که قابل ارتقاء تا 200 تخت مي باشد در 9 طبقه در زميني به مساحت بيش از 2700 مترمربع بر اساس آخرین استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت و شهرداری و سایر سازمانهای ذیصلاح در منطقه يوسف آباد تهران احداث شده است.

150 پزشک متخصص که از اعضاء هيئت علمي دانشگاه هاي کشور هستند به همراه 177 نفر کادر درماني 101 نفرکادر اداري، مالی، پشتیبانی و در کل 278 پرسنل در بخش هاي تخصصي و اداری و مالی و پشتیبانی در اين بيمارستان مشغول به کار هستند.

 

آدرس پستی :

خیابان دکتر فاطمی- میدان دکتر فاطمی- نبش خیابان چهلستون- پلاک 1

تلفن :

5790-2000(21)0098

فاکس :

5790-2011(21)0098

پست الکترونیک :

shahram.hospital@gmail.com

DNN